Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

START     <     MATERIAŁY  BUDOWLANE     <     MATERIAŁY  ŚCIENNE

Bloczki z betonu komórkowego Solbet

 

Bloczki z betonu komórkowego to szeroka gama produktów przeznaczonych do wykonywania różnego rodzaju ścian                           w dowolnych budynkach.

Rozróżnia się je pod względem gęstości, profilowania, wymiarów.         Za bloczki uważa się elementy murowe o szerokości 10cm i szersze.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ       

Jak szybko wymurować ściany? Szybka budowa z Solbet          

Jeśli zależy nam na czasie i sprawnym przeprowadzeniu prac murarskich warto zdecydować się na ściany z bloczków z betonu komórkowego Solbet                   Chętnie stosuje się je do budowy ścian konstrukcyjnych oraz działowych ponieważ są łatwe w murowaniu. Duże wymiary bloczków Solbet sprawiają, że mur szybko pnie się w górę. Na przyspieszenie prac murarskich wpływa również czas dostarczania poszczególnych elementów ściennych murarzowi. Dzięki niewielkiej wadze oraz znajdującym się po bokach uchwytom montażowym bloczki można łatwo podnieść i przenieść w docelowe miejsce. Szybka budowa ścian będzie możliwa również wówczas, gdy zdecydujemy się na wybór bloczków z powierzchniami bocznymi wyprofilowanymi na pióro i wpust. Ich zastosowanie sprawia, że większości przypadków nie ma potrzeby wypełniać zaprawą murarską spoin pionowych. To znaczne ułatwienie prac murarskich ...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ     

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?